Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
15.5.2025 v 13:42
#188808
Maya
Me na tom desi nejvic co, jak cokoliv ta mama dokaze otocit proti nemu, ze proste pak nemas sanci udelat nebo rict neco spravne a tomu vsemu se vyhnout
jo to mě na tom taky děsí víc, než že pak jako dospělej neměl-nemá šanci to druhým osvětlit. Fakt by matka – takové matky, takoví rodiče zasloužili zažít to stejný, co dělali oni dětem. A nezajímá mě argument, že sám něco takovýho prožil a tak se to vleče generacemi dál. Vždy má ten dotyčný šanci se rozhodnout jinak a tu nit přerušit. Nemám polehčujících okolností.
Du dom a odpolko fordíme s ohařima podívat se na našeho milého pana veterináře.