Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
15.5.2025 v 7:54
#188780
Krásné narozeniny
Můžu vám tohle trochu nabourat? Narazila jsem na článek. Je drsnej, hodně. Ale snad vysvětlující. A nemusí každý zažít zrovna týrání, aby pojal nechuť k některým obecně páchaným zvyklostem. Takže když někdo řekne, že něco opravdu nechce slavit, zkuste mu to věřit 😉
Kachně ofšem krásné narozeniny přeju!