Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#188779
PetraK

    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

    Gůtn tág majne líbe Kindr.

    tak dneska jsme hustě zaspali. Ale – proběhlo to přesně v tom duchu, že když zaspíte, tak všechno stihnete a jste vypravený dokonce dřív. Brtnik skočil s ohařima, já jim prdla snídani, mezitím jsem si namalovala na gezicht člověka a mohlo se jet. Dokonce o dost dřív. Enemže to jsme nemohli, protože jsme nabírali Brtnikovu kolegyni. No a po cestě bouračka, takže to nakonec časově vyšlo stejně. A já jsem včera odpoledne zjistila, že jsem při venčení zapomněla venčený kytky přes noc venku 🙁 . No naštěstí zrovna včera poprvně se nemuselo škrabat, tak to neodskákaly – snad. Nadávala jsem si do …… ani to radši řikat nebudu. Páč se s tím člověk crcá, tahá to ven a zpátky, jak kočka koťata a pak , když už to má plody by si to zabil. Už nikdy nepudou ven! 😀

    Milá Kachno, ešče, že ta Brůtice přišla, já jsem prostě sklerotik

    Takže – ať ti to pořád takhle lítá a šécko nej!