Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#188664
brut

    já to mám jednoduchý-chci ve volnu dělat věci co mi budou dělat radost…,jenže…nežiku na pustým osatrově,takže se musím přizpůsobovat okolí….
    a to je dřina….

    To je pravda… Obcas si clovek rika, ze pusty ostrov by byla vyhra ☺️