Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
13.5.2025 v 20:41
#188662
Brut
Taky hodim radsi sklondo komunalu nez s tim jit pesly kilak nebo to vozit autobusem do brna:DJakoze… kdyz neco nemuzes revyklovat snadjo tak malokomu se ot chce nosit v igelitkach pres cely mesto
Tak snad odpocinek pomuze:)
U nas maji vsichni auta a jezdi do mesta do prace nebo po nakupech. Chapu, ze bez auta tahat birdel v ruce je na houby. Ale ja mam tu nasi zemicku rada a nahazeny bordel vsude me neskutecne vytaci.