Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#188662
brut

    Brut
    Taky hodim radsi sklondo komunalu nez s tim jit pesly kilak nebo to vozit autobusem do brna:D

    Jakoze… kdyz neco nemuzes revyklovat snadjo tak malokomu se ot chce nosit v igelitkach pres cely mesto

    Tak snad odpocinek pomuze:)

    U nas maji vsichni auta a jezdi do mesta do prace nebo po nakupech. Chapu, ze bez auta tahat birdel v ruce je na houby. Ale ja mam tu nasi zemicku rada a nahazeny bordel vsude me neskutecne vytaci.