Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
13.5.2025 v 19:53
#188656
Cajiku
Najdu odkaz na kobylku a poslu. Je fakt uzasna.
Denny
Slysela jsem, ze Konikova bude mit wellness. To si uzije, odpocine. Doufam, ze leto klapne a konecne vas uvidim. Uz me to stve , jak to porad posunuju a rusim. Drz palce, at synek proda byt a odstehuji se k nam. Pak nebudu jezdit hlídat jejich cevo nekolikrat za mesic po nocich.
Eseuska
Kliidek, vsak se brzy uvidime. Taky se moc tesim. Cerven to jisti.
O rajcatech, paprikach, okurkach mi ani nemluv.. porad je stehuju domu, ven, domu, ven.. do toho balim boruvky, jahody a dalsi rostlinky. To je k zblazneni…