Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
13.5.2025 v 19:27
#188654
Brut
Taky hodim radsi sklondo komunalu nez s tim jit pesly kilak nebo to vozit autobusem do brna:D
Jakoze… kdyz neco nemuzes revyklovat snadjo tak malokomu se ot chce nosit v igelitkach pres cely mesto
Tak snad odpocinek pomuze:)