Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
13.5.2025 v 19:15
#188652
Zdravim vespolek
Tak jsem si tu chorubku asi privolala. Meli jsme tu unudlenou malou a ja od vecera pcikala, smrkala, takze dnes jsem nahodila klid, cajik a feku. Zitra jsem mela jet hlidat, ale to bych maly bacila vratila. Takze budu zahrabana v dece a nevystrcim ani nos..
Kimi
Musim rict, ze vas zpusob svozu se mi libi. U bas jsou popelnice na plasty, papir, sklo a tuk . Ostatni musime vozit pres cele mesto di technickych. Jenze spousta lidi na to kasle a bud vyhazi bordel do popelnic nebo v okoli. A to nemluvim o bezdacich, kterym je uplne fuk, kam co hodi