Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#188652
brut

    Zdravim vespolek

    Tak jsem si tu chorubku asi privolala. Meli jsme tu unudlenou malou a ja od vecera pcikala, smrkala, takze dnes jsem nahodila klid, cajik a feku. Zitra jsem mela jet hlidat, ale to bych maly bacila vratila. Takze budu zahrabana v dece a nevystrcim ani nos..

    Kimi
    Musim rict, ze vas zpusob svozu se mi libi. U bas jsou popelnice na plasty, papir, sklo a tuk . Ostatni musime vozit pres cele mesto di technickych. Jenze spousta lidi na to kasle a bud vyhazi bordel do popelnic nebo v okoli. A to nemluvim o bezdacich, kterym je uplne fuk, kam co hodi