Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
13.5.2025 v 13:21
#188647
nam pomrzlo skoro vsecko, i kdyz to bylo prikryty, tak letos asi krome skleniku smolik
brambory se uvidi na podzim, kdyz nebude moc mokro, tak snad alespon nejaky budou