Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
13.5.2025 v 12:50
#188646
Denny
A on je odtud nebo byste tam pronajimali bydleni/koupili a prodali dipi?
PetraK
Kdyby prisla necekana navsteva tak klidne necham pulku oken na jindy nez abyvh se obrala o spanek, ale hadam ze ty hys to byla jeste o pilnoci:D
Zlatka
Pekny, u nas v temny nore neroste nic. Zatim se mi dari i udrzovat „zimu“, tak snad se mi to tu zacne ohrivat az za dlouho:D ale nic neprezije:D
I ta vodni vec od tebe sice neposla a to ji mame uz asi 2 roky? Ale nijak se nezvetsuje:D