Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
13.5.2025 v 12:47
#188645
ČAJDO
Jako zavodjici na extremnich zavodecg co se cpou leky na bolest prootze by v pulce padli a pak doma dva mesice lezi a nemuzou se hybat a postarat saki o sebe pac telo misto poslouchami umlcovali v potrebe si neco dokazat…
Pokud si dovlím zde napsat, že občas „myslím“ tak tomuhle se moje myšlení vymyká úplně.
Méně je někdy více.
Zlatko
máš pěknou zahrádku 🙂