Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#188631
PetraK

    Dennyky
    CO?

    asi mě neviděl, no 😀 To bude ten stejnej pohoukanec, co mezi nás tehdy vběhl z lesa na louce mezi člověka a tři ohaře. Napadá mě teď, jak o tom píšu, že je možná nějakej přisleplej (řepka třebas?), protože jinak to nedává smysl, zvlášť podruhý.

    Já mám pro Baghíru slabost, je krásná.