Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
13.5.2025 v 7:56
#188631
Dennyky
CO?
asi mě neviděl, no 😀 To bude ten stejnej pohoukanec, co mezi nás tehdy vběhl z lesa na louce mezi člověka a tři ohaře. Napadá mě teď, jak o tom píšu, že je možná nějakej přisleplej (řepka třebas?), protože jinak to nedává smysl, zvlášť podruhý.
Já mám pro Baghíru slabost, je krásná.