Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#188619
Petrs01

    Venda

    moc problémový není, stabilní prostředí nevedu a navíc – stejné jméno?

    endorfiny

    pamatuju si, že když Barda vyhrál celou výstavu, ještě týden jsem se vznášela. Když jsme došli první trek, když jsme poprvé došli nonstop, to byly endorfinové orgie. Jenže ono je to jako droga, když dojdeš padesátej, tak už nejsou endorfiny, už to není něco navíc, ale už to prostě potřebuješ. Hodně se vyrábí endorfiny v ledové vodě, ale taky už to není jako na začátku, tělo to vezme jako standard, vyžaduje to a tím míň odměňuje. Asi jako když štěně dostane za sedni piškot a dospělák napomenutí když hned nesedne.
    Ty předchozí poutě jsem si užila, nabilo mne to na dlouho dopředu. Tak tuhle jsem si protrpěla no, není vždycky posvícení. A došla jsem, protože to šlo. Naučit se vzdát je těžké, ale pak to zas svádí vzdávat při každé prkotině. Tak jsem zkusila nevzdat. A holt jsem objevila i své temné stránky. A nezabili jsme se navzájem!