Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#188616
brut

    Brut
    ja na tebe myslela! protoze na Panske javorine byla parta s australakem a ja rikam jeee, australak, to se moc nevidi a majitel rika „asi tusim, proc“ :D:D

    kobylka moc krasna, jak se asi dozivaji

    ???
    Pritom jsou honaci na treky idealni. Ujdou, ubehnou spoustu km bez unavy, spi stoceni v nohach ( nez usnou, pak se rozcapnou a zabavi spacak ?? ), ubrani cloveka pred nepohodlnymi otrapy, ale i pred zveri.. Jen proste potrebuji pevnou ruku a lasku.
    Byli to cesi nebo slovaci?

    Kobylka od posledniho svleku zije rok. Ta nase zije pul roku a jeste ma pred sebou minimalne 2 svleky, nez bude dospela.