Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#188609
brut

    MirkaD

    To je krasavec ? … A ma i hezke jmeno Brik

    Kimi
    U nas mame stale plny kontejnery na trideny odpad. Takze se snazim vse vynest ve chvili, kdy odjedou technicky. Chodim plasty, papirem a sklem najednou a do toho beru s sebou Clo. Ta ma nejvetsi radost z cteni psich zprav, protoze se u kontiku zastavi kazdy pes z sireho okoli. Kolikrat ji nemohu ani odtrhnout, jak je do toho cmuchani zabrana… ?