Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
12.5.2025 v 17:58
#188609
MirkaD
To je krasavec ? … A ma i hezke jmeno Brik
Kimi
U nas mame stale plny kontejnery na trideny odpad. Takze se snazim vse vynest ve chvili, kdy odjedou technicky. Chodim plasty, papirem a sklem najednou a do toho beru s sebou Clo. Ta ma nejvetsi radost z cteni psich zprav, protoze se u kontiku zastavi kazdy pes z sireho okoli. Kolikrat ji nemohu ani odtrhnout, jak je do toho cmuchani zabrana… ?