Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#188607
cernej caj

    Petrs01
    kdyz na ten la manche pujdes pesky, tak to to zas tak moc stat nebude 😀

    a nechtene jazykove okenko, ale jedno z mala slov co si pamatuju z vyuky francouzstivny je, ze la manche = rukav 😀

    Maya
    ze jo, z toho endorfiny neplynou uz vubecv

    a tak me to lezeni obcas bavi… 😀 treba v nedeli kdyz su doma, mi docela vyhovuje 😀