Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
12.5.2025 v 14:19
#188607
Petrs01
kdyz na ten la manche pujdes pesky, tak to to zas tak moc stat nebude 😀
a nechtene jazykove okenko, ale jedno z mala slov co si pamatuju z vyuky francouzstivny je, ze la manche = rukav 😀
Maya
ze jo, z toho endorfiny neplynou uz vubecv
a tak me to lezeni obcas bavi… 😀 treba v nedeli kdyz su doma, mi docela vyhovuje 😀