Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
12.5.2025 v 11:20
#188599
je mas jen pri plavani?
Nemám endorfíny. Ale… sem si tak představovala jak by bylo fajn jen tak sedět na zahrádce nebo u karavanu, jak jsem tak kolem nich šlapala… a pak mi došlo, že mi to přijde lákavé a fajn, protože mám 300 v kopytech, ale že kdybych se fakt na tu zahrádku plácla, tak nejpozději po hodině už by mi z toho hrabalo a strávit víkend nicneděláním, tak v pondělí nenastupuju do práce, ale do Bohnic.
Většinu roku se tak nějak umírněně courám s Peťanem a občas si prostě musím vyhodit z kopýtka nebo uplavat Gastona, no…