Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#188593
Petrs01

    mas ty endorfiny

    Nemám endorfíny, jsem umanutej tvrdohlavej kopytník. Nestojí to za to. Jenomže když se to pos…kazí po 400 km? To prostě… no to víš, že jsem o tom uvažovala… a šla…

    Ponožky sice měním, ale je to jedno. A to jsem ty kopyta trápila na jednodenkách aby si zvykly, prd. Ale to bylo vlastně nakonec v pohodě, jenom jsem se bála, že to nezabere.
    ATB nevedu, spálená jsem nebyla, pár pupínků bylo od začátku, to jsme přemýšleli jestli je na slunce nebo na pot, ale pohoda. Všechno v krátké sukničce. Osmý den, kdy už ty nohy fakt musely být zvyklé, najednou hrůza. Bez varování, během chvilky.