Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#188579
PetraK

    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

    Gůtn tág majne líbe Kindr.

    grrr tak po čtyřech týdnech nestandardního pracovního týdne – 1.týden zkrácen o Velký pátek, pak pěkně dovolená, následující týden zkrácen o svátek práce a páteční dovču a teď naposled to stejný…….takže jsem si odvykla pěkně, že se chodí na pět dní 😀 . No, si budu muset zase zvyknout, že jo, nic jinčího se s tím nedá dělat, když se Brtnik odmítá stát milionářem 😀

    Petrs – přééšně, jak řiká Fifajz:
    Petrs – nevim, na ktery fotce vypadas spokojenejsi,

    Povídej, povídej.

    Fifi
    kdyz se tu hlasa tucne rumstajn.
    no! mně se podařilo si urvat čas 🙂