Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!
Gůtn tág majne líbe Kindr.
grrr tak po čtyřech týdnech nestandardního pracovního týdne – 1.týden zkrácen o Velký pátek, pak pěkně dovolená, následující týden zkrácen o svátek práce a páteční dovču a teď naposled to stejný…….takže jsem si odvykla pěkně, že se chodí na pět dní 😀 . No, si budu muset zase zvyknout, že jo, nic jinčího se s tím nedá dělat, když se Brtnik odmítá stát milionářem 😀
Petrs – přééšně, jak řiká Fifajz:
Petrs – nevim, na ktery fotce vypadas spokojenejsi,
Povídej, povídej.
Fifi
kdyz se tu hlasa tucne rumstajn.
no! mně se podařilo si urvat čas 🙂