Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
12.5.2025 v 6:55
#188578
Jak dlouho si to sla?
No vyrážela jsem 1., dolezla včera po ránu. Jako na krev bych to dala za 10, ale… ono to bylo dost drsný i tak.