Fóra › Ostatní › Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka › Odpověď na: Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka
12.5.2025 v 6:26
#188574
Pepin spis vedle vysmate ruzice vypada jako vazny pan pes:D
A delnici debilove, takhle naciziho psa za plotem…