Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
11.5.2025 v 20:02
#188565
Rychlé hlásání – došla jsem. Poslední části po nocích, protože alergie na slunce, neskutečná. Dneska už jsme se tak nějak flákali, někdy vás i dočtu. Nebyly síly vůbec na nic jiného než šlapat, papat, spát. Změnilo se mezitím někde něco zásadního? Někdo má novýho psa, konečně zastřelili Putina nebo tak něco?
Foto – najdi 489 rozdílů ? (to tričko jsem mezitím vyprala!)

