Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
23.2.2025 v 18:22
#185300
čajíku,
tak s tebou bych nechtěla dvojdomek. tebe bych nastěhovala k tátovi. Ve čtyři byste vstali, v půl pátý by na stole byla snídaně, táta by už v pět žehlil a ty bys studovala… ?