Fóra › Ostatní › Kimin gauč › Odpověď na: Kimin gauč
23.2.2025 v 11:57
#185291
Čají, chodíme k téže kadeřnici, takže Bety vypadá stejně úhledně jako na fotce zde na gauči str.11, den 27.10.24. Ale fotek není nikdy dost, že, tak se ještě pokusím. ??