Odpověď na: Kimin gauč

Fóra Ostatní Kimin gauč Odpověď na: Kimin gauč

#185291
Kimi

    Čají, chodíme k téže kadeřnici, takže Bety vypadá stejně úhledně jako na fotce zde na gauči str.11, den 27.10.24. Ale fotek není nikdy dost, že, tak se ještě pokusím. ??