Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#185290
Thielli

    Mileno,

    😆 můj táta říká, že v jedenáct už nemá cenu nikam vyrážet. Že to už je den pryč… 😂😂 takže celý život, když jsme někam výletovali, jsme byly se sestrou rády, když jsme vyhandlovaly alespoň osmou ranní. Sedmá by prý byla lepší… 🙈
    V lese je to teď na mysliveckou obuv. Traktory a guma až po kotníky. O tom, kolik kil bahna si na sobě přivezou „pudlíčci“ ani nemluvě.

    Jinak jsem si v pátek zaveslovala. No, pul hodiny hodně pomalu (ono to jinak nešlo, přes břicho se dopředu také neohnu) ale kupodivu jsem vyplavila alespoň homeopatické množství veselých chemikálií. A hlavně mě úplně přešla chuť večeřet. Tak jsem si dala banán a nazdar.
    V sobotu si dala šest kilometrů procházky v lese a večer se koleno opět ozvalo 😔
    Což mi teda vadí dost, protože po dlouhé době se ve mně nepatrně ozvala touha po pohybu. Dosud to byla jen touha po čokoládě a peřinách… 😂