Odpověď na: Kimin gauč

Fóra Ostatní Kimin gauč Odpověď na: Kimin gauč

#185070
Kimi

    Tak z hipíka máme skina (skoro). Pobyly jsme u kadeřnice přes hodinu, bylo s tím víc práce, než jsem předpokládala, ale Betynka už zase na mě dobře vidí, hlavička vypadá velmi úhledně a doufám, že nebude na tlapkách a tlamce nosit sníh nebo bláto. Za tři měsíce jsme zase objednané a to bude i s koupelí.