Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
11.2.2025 v 11:13
#184425
Vařený vejce mi zase blije černá…
asi se z toho pose… já.
Zlatko,
doga se tu asi neudá. Jediný dogař, co znám je Xerxovic a ti mají jednu dogu do jednoho kufru auta 🙁
A teď je obsazeno.
Na mě teď na FB skáče jeden potřebnější pes za druhým. Jsem si tam na začátku dala sledovat útulky a organizace, co pomáhají hledat domov psům a je to smršť. Denně noví a noví psí chudáci… ?