Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
7.2.2025 v 12:08
#184206
Zlatka
Mě připadá že když sním 1 krajíc chleba,přiberu jak kdybych snědla bochník?
a proto si dám ty krajíce dva – s máslem a rajčátkama, lehce posoleno, popepřeno! Na tom nic špatnýho nejni.