Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
6.2.2025 v 13:45
#184165
Dřevěné jsou sice hezké, ale právě za ceny 20t a výš. Šílenost, rozhodně když vlastně nevíš jestli to jako bude vono a kam s tím a tak.
My i na chatě nechávali normálně vodu zmrznout v kýblích, plastovejch (popravdě – nevím proč, bo vždycky studánka tekla a dalo se přinést), ty kýble tam dodneška jsou. Ano, jsou silnější než ty dnešní a jsou zešikmené. Navíc teda na to otužování doporučují i lehce prosolit, aby to nezamrzalo.