Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#184099
PetraK

    Petrs
    Křivý, krátký, atd. moc ne.

    to my moc nemáme právě, dyk si to nosim jako hole z lesa, takže to má podobnou velikost, vzhled. Jinak jasně, když to není takhle stejný, tak blbý.

    každopádně ano:

    Jako kozy jsou dobrý, to se musím pochválit ?,
    kozy sou výborný.

    Tahle pila, je zase velkej krám, někde to musíš mít…. jako jasně, na stáří budu pak jednou asi ráda. Zatím s radostí pílím pilou. Mám to jako tělocvičnu zdarma.