Fóra › Ostatní › Kimin gauč › Odpověď na: Kimin gauč
5.2.2025 v 18:17
#184060
Ve čtyři odpoledne jsem nastoupila na aplikaci ATB – na lžičku jsem nabrala masíčko z konzervy od drvetky a ty dvě malinké tabletky jsem jí do toho zabalila a předložila na dlani. Snědeno, ale před chvílí, když jsem šla do koupelny, tak v předsíni nablito. Zítra zkusím konzultovat na veterině. S tabletkami jsou problémy, ale že by to vyřešila takto, se zatím nestalo.☹