Fóra › Ostatní › Co se vám rozbalí v hlavě, když se řekne: › Odpověď na: Co se vám rozbalí v hlavě, když se řekne:
4.2.2025 v 10:24
#183959
Ja s psi tlamou zadny extra zazitky nemam, proste tlama co me pokousala i tlama co me oblizuje. 😀