Fóra › Ostatní › Kecací zima 2024 › Odpověď na: Kecací zima 2024
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!
Gůtn tág majne líbe Kindr.
Kimi
jasná obloha plná hvjézdiček a srpek měsíce.
jo! Krásný ráno. Jasno, obloha plná hvjézdiček, jen ten srpek měsíčku jsem při odjezdu neviděla. Mrzne a máme zas ledový království.
černej čaj
já jsem od včera přemýšlela, zda to napíšu nebo ne, aby už se do toho nevrtalo, ale musím.
Mirku tady nikdo nijak veřejně nepranýřoval. O Mirce to vůbec nebylo a není. Naprosto nechápu, jak bylo možno k tomuto závěru dojít. Já jsem pouze zmínila a za tím si stojím, že pokud je na tom někdo tak, že odfrčí sanitkou, přijde mi nenormální, aby se cáral někde s nákupem. A to je prostě fakt. Jsem-li nemocen – což vychází ze slova něco nemoci, tak prostě nemůžu. a nebo můžu a pak je to zcela jiná situace a zase jsem si vymýšlel. A za tím si stojím. A stát budu vždycky, protože zneužívání zdravotnictví mi prostě vadí. Znovu tady zmíním tu Anglii, kde by si to lidé s takovýmto smýšlením prostě tvrdě rozmysleli. Na zdravotnictví nadáváme – včetně mě – ale nevážíme si toho, co máme, zneužíváme to. Nebylo to tudíž o Mirce, ale o zneužívání zdravotnictví.