Odpověď na: Kecací zima 2024

Fóra Ostatní Kecací zima 2024 Odpověď na: Kecací zima 2024

#183925
PetraK

    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

    Gůtn tág majne líbe Kindr.

    Kimi
    jasná obloha plná hvjézdiček a srpek měsíce.

    jo! Krásný ráno. Jasno, obloha plná hvjézdiček, jen ten srpek měsíčku jsem při odjezdu neviděla. Mrzne a máme zas ledový království.

    černej čaj
    já jsem od včera přemýšlela, zda to napíšu nebo ne, aby už se do toho nevrtalo, ale musím.

    Mirku tady nikdo nijak veřejně nepranýřoval. O Mirce to vůbec nebylo a není. Naprosto nechápu, jak bylo možno k tomuto závěru dojít. Já jsem pouze zmínila a za tím si stojím, že pokud je na tom někdo tak, že odfrčí sanitkou, přijde mi nenormální, aby se cáral někde s nákupem. A to je prostě fakt. Jsem-li nemocen – což vychází ze slova něco nemoci, tak prostě nemůžu. a nebo můžu a pak je to zcela jiná situace a zase jsem si vymýšlel. A za tím si stojím. A stát budu vždycky, protože zneužívání zdravotnictví mi prostě vadí. Znovu tady zmíním tu Anglii, kde by si to lidé s takovýmto smýšlením prostě tvrdě rozmysleli. Na zdravotnictví nadáváme – včetně mě – ale nevážíme si toho, co máme, zneužíváme to. Nebylo to tudíž o Mirce, ale o zneužívání zdravotnictví.