Odpověď na: Kecací zima 2024

Fóra Ostatní Kecací zima 2024 Odpověď na: Kecací zima 2024

#183817
PetraK

    myslím,že bych se bála i kdyby mě v narkoze lakovaly necty a stříhaly vlasy

    😀 😀 😀
    sem si to představila 😀 😀

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 4 měsíci uživatelem PetraK.