Fóra › Ostatní › Kecací zima 2024 › Odpověď na: Kecací zima 2024
Petrak
Cetla sem „potizisto“ 😀
Petrs01
Presne… minulej tyden to dojizdelo tak logicky jeste nic, tento tyden uz dobry, ze… tak staci propadnuty 3 trenigy a ne 4:D (ten prvni kvuli feri sem nemela psychickou silu)
Jinak teda porad to zlobi? Vim jak si to psala, ze blby ale pak si uz nepsala, tak sem si rikala, ze uz je to snad pryc.
Ja jedu na posunutou masaz ted a nevim, zfa bederku, kdy mam pocit ze lrava strana je „vylezla a ztuhla“ nebo rameno, ktery mi minule masaz nepomohla pac se mi klini klicni kost do ramenniho pletence a ta masaz to proste neuvolni dobre, to chce fyzio, ale boli me to uz 2 mesice, tak mam pnuti to zkusit jeste si potvrdit, ze to ne/pomuze:D nebo klasika lejtka protoze mam v noci hrozny krece do toho loni natazenyho…
Mam jeste 20 minut zvazit moznosti a pak uvidim lapinku a lajku:)
A zitra ma charlie ten velky den, 12km prochazku, tak su zvedava, jak mu to pujde. Jako 5km da na pohodu, ale prece jen nechodime denne, ma byt slunicko… a porad jako neni nikde ta zima… a uz asi ani nebude:( to me znervoznuje…