Fóra › Ostatní › Kecací zima 2024 › Odpověď na: Kecací zima 2024
30.1.2025 v 12:22
#183689
Holky, spousta z nás, ne-li všechny máme za sebou nějaké traumatizující zážitky, řekla bych, že všechny kecalky se s tím uměly více či méně vyrovnat. Čají, jsi WONDER WOMAN (ten film jsem neviděla, ale název sedí), Mayo, článek skutečně. skvělý. Mně se klasickou rodinu založit nepodařilo, ale mám skvělého syna a v průběhu doby jsem zjistila, že mám kolem sebe spoustu hodných lidí, ochotných bližnímu při potížích pomoci, a to včetně vás tady. Tak ať nám to vydrží! ??