Odpověď na: Dvě pudle II

Fóra Ostatní Dvě pudle II Odpověď na: Dvě pudle II

#183540
Odetta

    Černý čaj
    Tvl ten Charlie je pako, držím palčáky, ať to projde.

    Thielli
    Jestli Cheval není moc kreativní s interaktivními hračkami, možná ji Kong bude frustrovat, obzvlášť třeba pokud do něj zamrazíš konzervu nebo nějaký tvaroh atd. Zkus se event. mrknout i na hračky od West Paw – obzvlášť Toppl je dobře přístupný. Mají ty hračky taky dost odolné. Ještě se můžeš podívat na SodaPup, mají extra odolnou černou řadu, podobně jako Kong. My těch hraček máme dost, já jedu velkovýrobu – všechno naplním, našvihám do mrazáku, a podle potřeby už to pak jen lítá Gremlinovi do huby jak pečení holubi.

    PS: Ještě mě hodně zaujalo K9 Connectables, je to systém hraček, které se dají různě propojovat – můžeš je kombinovat dle fantazie, takže je to pokaždé trochu jiné. Ale osobní zkušenost nemám.