Odpověď na: Kecací zima 2024 Fóra › Ostatní › Kecací zima 2024 › Odpověď na: Kecací zima 2024 24.1.2025 v 10:51 #183363 Maya ale vsude ja bahno, radsi bych byla, kdyby mrzlo Lokinek ma na dvore jeste hromadu snehu, tak se tam porad chodi valet 😀