Fóra › Ostatní › Kimin gauč › Odpověď na: Kimin gauč
23.1.2025 v 9:03
#183273
černej čaj
Ten tbuj navod je supr ale rozesmalo me USD to je dolar, kimi ma USB:D
😀 😀 😀 tak to mě tetkonc taky teda 😀 😀 jehehééé to jsem matla. ano pochopitelně USB. A Kimi – jedno doplnění, když klikneš na tu ikonku telefénu, otevři složku INTERNÍ PAMĚŤ, PAK VYHLEDEJ SLOŽKU DCIM A TEPRVE POTÉ CAMERA.
ten krok interní paměť mi vypadl, takže to tam teď doplním, a ulož, vytiskni se to ještě jednou, budeš to mít komplet
P.S. černej čaji, díky za pochvalu.
- Odpověď byla upravena před 1 rokem a 4 měsíci uživatelem PetraK.