Odpověď na: Kimin gauč

Fóra Ostatní Kimin gauč Odpověď na: Kimin gauč

#183273
PetraK

    černej čaj

    Ten tbuj navod je supr ale rozesmalo me USD to je dolar, kimi ma USB:D

    😀 😀 😀 tak to mě tetkonc taky teda 😀 😀 jehehééé to jsem matla. ano pochopitelně USB. A Kimi – jedno doplnění, když klikneš na tu ikonku telefénu, otevři složku INTERNÍ PAMĚŤ, PAK VYHLEDEJ SLOŽKU DCIM A TEPRVE POTÉ CAMERA.
    ten krok interní paměť mi vypadl, takže to tam teď doplním, a ulož, vytiskni se to ještě jednou, budeš to mít komplet

    P.S. černej čaji, díky za pochvalu.

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 4 měsíci uživatelem PetraK.