Odpověď na: Kimin gauč

Fóra Ostatní Kimin gauč Odpověď na: Kimin gauč

#183258
Thielli

    Kimi,

    flexi je pro Betynku určitě „number van“… tohle bylo jen rozpomenutí (a ano, ta propínací vodítka tak asi fungují), že když to opravdu v ruce s flexi z nějakého důvodu nejde… a ruce vůbec vlastně jsou ze hry, pak že mi to na těch 25 klio fungovalo.
    Vlastně si přeju, abys tahle řešení vůbec nepotřebovala ?

    Těch vyhlášek se bojím, holky vůbec vodítko nepotřují, jsou ukázněné a když na něm jsou, jsou jak bez života. Už i Cheval pomalu bere věc tak, že když jí něco brzdí, ani se nesnaží tahat a jde jako ovce. Eliette si na vodítku není schopna ani čichat…