Odpověď na: Kecací zima 2024 Fóra › Ostatní › Kecací zima 2024 › Odpověď na: Kecací zima 2024 21.1.2025 v 14:18 #183149 Petrs01 Thielli wrote: …víc než třikrát týdně. Kudrlinky se češou??? Já jsem myslela, že se to jenom občas ostříhá a jinak nic.