Fóra › Ostatní › Dvě pudle II › Odpověď na: Dvě pudle II
20.1.2025 v 15:10
#183120
VÝZVA:
Naučila jsem krásně hnědou a černou, aby neskákaly po mně ani po jiných…
A teď to potřebuji obráceně. Aby mi strakatá na povel opřela nohy o ramena.
Protože – když jí přeci jen budu muset vzít, bude to snazší takto. Chytím jí už jen za zadnici a ponesu jako dítě ve vzpřímené poloze. Viděla jsem videa, kde takhle pudl hopsl paní do náruče a ta s ním šla jak s prckem do školky.
Je to pro kolena mnohem snesitelnější, než jít do plného dřepu a nabírat stojícího psa jako na vidle vysokozvižného vozíku…
učil jste to někdo?