Fóra › Ostatní › Kecací zima 2024 › Odpověď na: Kecací zima 2024
20.1.2025 v 9:15
#183063
Maya
Ten aptoflex zrala tenkrat i feri a alavis rozsypu na granule…
PetraK
Nejsu koc ve stavu jezdit do brna neco kupovat… ale asi bych si to mela koupit na sichr na priste
K dokotru sem mela jit v patek, dneska uz sem byla v praci tak uz nekozu, nemozu mit neschopenku a odpracovano zaroven, to je nezakonny:D