Fóra › Ostatní › Dvě pudle II › Odpověď na: Dvě pudle II
19.1.2025 v 22:12
#183051
Pripojuji se ke chvalozpevum, po tydnu spolecnyho pobytu to je prenadherny cteni. 🙂 Zaroven jsem zvedava na vypraveni treba za mesic, dva, tri, az se Šemík plně rozkouka, zabydli. Bude to porad takova Hujerka? Kez by. 😀
Jsem si vsimla na krasnych fotos, ze ma drapaky jak medved grizzly, nema to moc prerostly?