Fóra › Ostatní › Kecací zima 2024 › Odpověď na: Kecací zima 2024
18.1.2025 v 9:18
#183023
ja zasadne na vylety nosila chleby bez sunky anebo s okousanym rohem, kdyz sem je nechala par vterin bez dohledu 😀
to zvire pod dohledem presne vedelo, co se smi a bez dohledu i co se nesmi 😀
Raven
tak to je fakt des jak vam to vystoupalo 🙁