Fóra › Ostatní › Kecací zima 2024 › Odpověď na: Kecací zima 2024
17.1.2025 v 7:00
#182965
Krasne ranko pateckove, tak nam uz par dni prsi, snizek se jantatak drzi…to jsem ale strevo, basnikovo myslim ? dnesni davka roztomilosti a nejake to tvorenicko. V modrych kyti jsou vodet spejle, ty se ale zamaskuji voskem a knoty zkratim.