Odpověď na: Kecací zima 2024 Fóra › Ostatní › Kecací zima 2024 › Odpověď na: Kecací zima 2024 16.1.2025 v 21:44 #182962 PetraK Maya no teď naposled jsem se šinula autobusem s těma zádama. On byl v nemocnici a já jsem si nelajsla řídit. Ale jo , rozumím a chápu.