Odpověď na: Dvě pudle II

Fóra Ostatní Dvě pudle II Odpověď na: Dvě pudle II

#182918
Petrs01

    držkopád

    Držkopády já nerada, bolej. Takže si radši máknu a na tu vyhlídku si poctivě vyšlápnu, než abych tam vylítla na voskových křídlech 😉