Odpověď na: Dvě pudle II Fóra › Ostatní › Dvě pudle II › Odpověď na: Dvě pudle II 16.1.2025 v 8:46 #182918 Petrs01 Thielli wrote: držkopád Držkopády já nerada, bolej. Takže si radši máknu a na tu vyhlídku si poctivě vyšlápnu, než abych tam vylítla na voskových křídlech 😉