Odpověď na: Kecací zima 2024

Fóra Ostatní Kecací zima 2024 Odpověď na: Kecací zima 2024

#182293
MirkaD

    Fifi-a tak já neříkám,že to musí být blivajz,spíš,že mi bude chybět čokoláda,a kafe-kafe úplně nejvíc….

    ajaja-žabička si řekla,že taky bude jednou v životě zlobit?:-)
    tak aby prošla se svatozáří dom,že jo,tak ji musela trochu zmenšit:-))