Fóra › Ostatní › Kecací zima 2024 › Odpověď na: Kecací zima 2024
7.1.2025 v 20:48
#182293
Fifi-a tak já neříkám,že to musí být blivajz,spíš,že mi bude chybět čokoláda,a kafe-kafe úplně nejvíc….
ajaja-žabička si řekla,že taky bude jednou v životě zlobit?:-)
tak aby prošla se svatozáří dom,že jo,tak ji musela trochu zmenšit:-))