Odpověď na: Kecací zima 2024

Fóra Ostatní Kecací zima 2024 Odpověď na: Kecací zima 2024

#182233
PetraK

    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

    Gůtn tág majne líbe Kindr.

    Za chvíli máme víkend…… 😀 , ne? Se musím nějak pozitivně naladit 😀 . A cesta do prasé dneska na pohodu . Jen teda ledovka na zahradě, tak cesta k brance byla sportovní taková. Jsme to neodházeli, že jako psi chodí domů po čistým…., ale von takovej trojitej salchov zrána nejni na rozhýbání špatnej 😀

    černej čaji

    A nechci tady ferinky dusi drzet a chci ji pustit, at muze behat po snehovych planich a vyhrivat se na slunicku… a zaroven se snazim si ji predstavit vsude tam, kde bezne byvala…

    nespěchej, nech to plout, dej všemu čas, nech to, ať to běží tak jak to běžet potřebuje. Až přijde ta správná chvíle, pustíš ji, ona teď ani nechce.

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 5 měsíci uživatelem PetraK.